خانه / سیم بهم تابیده / خرید انواع سیم تلفن و رانژه بهم تابیده

خرید انواع سیم تلفن و رانژه بهم تابیده

خرید انواع سیم های رانژه و تلفن بهم تابیده در سایز های مختلف و دارای تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران به صورت عمده و خرده از طریق بازار سیم و کابل ایران برای تمامی مشتریان عزیز امکان پذیر است.

سیم های تلفن بهم تابیده بسته به نیاز مصرف کنندگان و تعداد مشترکین در انواع تک زوج تا ۲۰۰ زوج جهت استفاده در پروژه های ساختمانی و مخابراتی موجود می باشد. نمونه‌ای از سیم های تلفن به هم تابیده با کاربرد خاص در مراکز مخابراتی سیم های رانژه می‌باشد که در کلاف های ۳۰۰ متری قابل عرضه است.

در کنار این محصولات کابل های تلفن که به صورت داخل ساختمان و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند نیز در این مجموعه موجود است. بسیاری از پروژه‌های مخابراتی در سراسر کشور برای خرید محصولات خود از طریق بازار سیم و کابل ایران اقدام می‌نمایند. مشتریان عزیز در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب نوع سیم و کابل های مخابراتی متناسب با محیط های مختلف می‌توانند از مشاوره های کارشناسان استفاده نمایند.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید سیم رانژه 06

قیمت سیم رانژه 06 وابسته به میزان کیفیت آن است و در بازار شاهد  فروش آن با قیمت های مختلف هستیم. این فروشگاه با ارائه این محصولات با بهترین کیفیت و قیمت تو

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید