خانه / سیم بهم تابیده / خرید انواع سیم تلفن و رانژه بهم تابیده

خرید انواع سیم تلفن و رانژه بهم تابیده

خرید انواع سیم های رانژه و تلفن بهم تابیده در سایز های مختلف و دارای تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران به صورت عمده و خرده از طریق بازار سیم و کابل ایران برای تمامی مشتریان عزیز امکان پذیر است.

سیم های تلفن بهم تابیده بسته به نیاز مصرف کنندگان و تعداد مشترکین در انواع تک زوج تا ۲۰۰ زوج جهت استفاده در پروژه های ساختمانی و مخابراتی موجود می باشد. نمونه‌ای از سیم های تلفن به هم تابیده با کاربرد خاص در مراکز مخابراتی سیم های رانژه می‌باشد که در کلاف های ۳۰۰ متری قابل عرضه است.

در کنار این محصولات کابل های تلفن که به صورت داخل ساختمان و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند نیز در این مجموعه موجود است. بسیاری از پروژه‌های مخابراتی در سراسر کشور برای خرید محصولات خود از طریق بازار سیم و کابل ایران اقدام می‌نمایند. مشتریان عزیز در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب نوع سیم و کابل های مخابراتی متناسب با محیط های مختلف می‌توانند از مشاوره های کارشناسان استفاده نمایند.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم رانژه 0.6

سیم رانژه 0.6 یکی از پرکاربرد ترین و مفیدترین سیم در صنعت مخابرات و اتصالات تلفنی در کشور محسوب می‌شود و به همین دلیل تولید آن در کشور با روش های کاملاً تخصصی د

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید