خانه / کابل KNX / فروش اینترنتی انواع کابل KNX

فروش اینترنتی انواع کابل KNX

انواع کابل KNX با روش‌های فروش اینترنتی در قالب سایت ها و سامانه های فعال در اختیار تمامی مشتریان در سراسر ایران قرار می گیرد.

مشخصات پروتکل KNX

انواع کابل KNX

امروزه در بین تاسیسات ساختمانی به منظور انتقال داده های کنترلی به تمام اجزای مدیریتی ساختمان ها نیاز به سیستم هایی احساس می شود، که این سیستم ها بتوانند کار انتقال داده ها را با بهترین کیفیت انجام دهند.

در این زمینه استفاده از پروتکل های مختلف که دارای انواع مختلفی هستند در این حوزه ها دیده می شود.

پروتکل KNX به عنوان یک پروتکل استاندارد بر اساس شبکه‌های پروتکل های ارتباطی برای اتوماسیون های ساختمانی به کار می روند و این پروتکل طبق تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است .

با استفاده از این پروتکل قوانین ترکیبی پیشرفته بر ساختمان ها حاکم می شوند.

هم چنین با استفاده از این نوع کابل ها برای پاسخگویی به نیازهای درون ساختمان و راضی کردن کاربران می توان نهایت تلاش را به کار بست.

جالب است بدانید از پروتکل KNX برای کنترل محصولات و سیستم های مختلفی استفاده می شود که این سیستم ها می توانند شامل سیستم‌های روشنایی، سیستم های انرژی، عملکردهای امنیتی و… باشد.

همانطور که می دانید امروزه واحد ها و ساختمان های مجتمع های بزرگ همواره تقاضای مجموعه هماهنگ از سیستم ها و تکنولوژی های مختلف را دارند.

پروتکل KNX نیز در زمینه استفاده در این نوع مکان ها به گونه ای طراحی شده است تا بتواند به صورت شبکه ای با انواع سیستم ها ارتباط برقرار کرده و برای این کار با دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند در ارتباط باشد.

راه های مختلف فیزیکی برای ارتباط

جالب است بدانید برای ارتباط گرفتن راه های فیزیکی مختلف وجود دارد که طبق استانداردهای ملی تعیین شدند در ادامه انواع این راه حل ها را بیان می کنیم:

  • زوج سیم ها
  • شبکه خطوط برق
  • امواج رادیویی
  • امواج مادون قرمز
  • اترنت

پروتکل KNX در این زمینه به گونه ای طراحی شده است که با هیچ یک از سخت افزارها وابستگی ندارد و می‌تواند بر اساس نیازهای اجرایی خاص تمام نیازهای ساختمان هوشمند را برآورده سازد.

فروش انواع کابل KNX

انواع کابل KNX

انواع کابل KNX همانند دیگر کابل های تاسیساتی می تواند از طریق مراکز فروش ابزارهای الکتریکی انجام پذیرد.

فروش انواع کابل KNX از طریق سایت های اینترنتی نیز توسط برندهای معتبر انجام می پذیرد که مشتریان می‌توانند در این زمینه با مشاورین شرکت ما در ارتباط بوده تا از نام برند های تولید کننده موفق در این زمینه مطلع شوند.

ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل BMS

مرکز خرید کابل KNX

سادگی در خرید، اطمینان از اصالت برند و کیفیت ساخت و پشتیبانی فنی رایگان، هدایای …

Call Now Buttonتماس بگیرید