خانه / کابل برق / فروش کابل تلفن شیلد دار در قیمت مناسب

فروش کابل تلفن شیلد دار در قیمت مناسب

فروش کابل تلفن شیلددار با تنوع در محصولات مختلف آن، به عنوان زیر شاخه ای از کابل های مخابراتی می تواند با بهترین قیمت به صورت اینترنتی در دسترس شما قرار گیرد. به دلیل به وجود آمدن شکل جدیدی در صنعت ارتباطات استفاده از کابل های تلفن اهمیت زیادی یافته است.

 

بررسی انواع کابل تلفن شیلددار

همانطور که می دانیم کابل های تلفن اصلی ترین قسمت شبکه مخابراتی هستند و به عنوان بستری ایمن برای انتقال اطلاعات محسوب می شوند. از این رو در یک تقسم بندی کلی می توان کابل های تلفن را به دو صورت زیر بیان کرد:

  1. کابل تلفن زمینی(بیرون ساختمان)
  2. کابل تلفن هوایی(داخل ساختمان)

به دلیل یکسان بودن جنس رسانا، تفاوت چندانی در این دو نوع کابل مشاهده نمی شود، اما آنچه که بیشتر حایز اهمیت است و مورد بحث قرار می گیرد، پوشش خارجی کابل و یا به بیان دقیق تر عایق و روکش کابل تلفن است. کابل های تلفن شیلددار به دلیل وجود محافظت بالا می توانند در مکان هایی که بیشترین محافظت را نیاز داریم مورد استفاده قرار گرفته و ارتباطی امن تر را ایجاد نمایند. بررسی ساختار لایه ها و مشخصات فنی کابل مشخص می سازد که وجود شیلد در این نوع از کابل ها تا چه حد دارای اهمیت است. به عنوان مثال کابل مورد استفاده در بیرون از ساختمان با شیلد آلومینیومی، مقاوم در برابر اشعه UV با حداکثر ولتاژ کارکرد ۲۲۵V یکی از انواع کابل های تلفن شیلددار است که می تواند با حفاظت بالایی عملکرد خود را به نمایش بگذارد.

فروش کابل تلفن 

اثرگذاری قیمت بر فروش کابل تلفن

به طور قطع از دیدگاه متقاضیان خرید کابل های تلفن واژه بهترین قیمت کابل زمانی معنا می باید که آنچه را ما از کابل تلفن مورد سفارش قرار گرفته انتظار داریم به وقوع بپیوندد و قیمت بیان شده توسط کارشناسان امور در مجموعه معقول به نظر آید. حال در بحث اعلام قیمت کابل های تلفن، نکته ای که در ابتدا مورد توجه قرار می گیرد، تامین کابل ها و ملزومات مورد نیاز مشتریان در سریع ترین زمان ممکن است. بدین ترتیب همکاری به شکلی مطلوب از طریق مشاوره با متخصصین ایجاده شده و بهترین خدمات عرضه می گردد.

 

منبع: نامیرا کابل

ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲ رشته سیلیکونی

قیمت کابل برق دو رشته

کابل برق دو رشته ای معمولا برای برق رسانی به مصرف کننده های تک فاز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید