خانه / سیم برق / قیمت انواع سیم ساختمانی برق

قیمت انواع سیم ساختمانی برق

قیمت انواع سیم های برق ساختمانی در سایزهای مختلف علاوه بر قیمت جهانی مس به برند تولید کننده آن نیز وابسته بوده و برندهای مختلف به دلیل تولید محصولات با کیفیت های مختلف محصولات خود را با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می‌کنند که این تفاوت قیمت ها ناشی از کیفیت محصولات عرضه شده به بازار می باشد.

لذا مشتریان در پروژه‌ های مختلف به دنبال قیمت خرید محصولات با برند های مختلف و استاندارد می باشند لازم است تا قیمت ها را به صورت به روز استعلام کنند. بازار سیم و کابل ایران با شناخت نیاز مشتریان خود توانسته با یک تیم فروش قوی پاسخگوی نیاز مشتریان خود در سراسر کشور باشد.

مشتریان در تماس با واحد فروش بازار سیم و کابل ایران می‌توانند با ارائه درخواست خود به صورت شفاهی و کتبی از طریق راه های ارتباطی موجود پیش فاکتور خرید خود را دریافت نموده و با پرداخت آن محصولات خود را به صورت آنی در تهران و روز بعد در شهرستان از طریق ارسال با باربری و راه های ارتباطی دیگر دریافت نمایند.

مشاوران فروش بازار سیم و کابل ایران علاوه بر ارائه خدمات در فروش به شما مشاوره هایی در زمینه انتخاب برند مناسب، متناسب با نیاز شما ارائه خواهند نمود.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سیم برق ساختمانی

فروشگاه سیم برق ساختمانی استاندارد

با زیاد شدن محصولات غیر استاندارد در حاشیه بازار، مشتریان به دنبال یک مرکز فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید