خانه / سیم تلفن / قیمت فروش انواع سیم تلفن ۰٫۴

قیمت فروش انواع سیم تلفن ۰٫۴

قیمت فروش انواع سیم کابل های تلفن زمینی و هوایی در سال ۰٫۴ به صورت فویل دار و بدون فویل بسته به نیاز خود را می توانید به صورت مستقیم و به روز از این مجموعه دریافت کنید.

سیم و کابل های تلفن و مخابراتی به دلیل اهمیتی که برای کاربران تلفن های ثابت به ویژه در استفاده از اینترنت دارند از کابل های مهم در بازار به شمار می رود و به همین دلیل بسیاری از مشتریان برای خرید این کابل ها به دنبال قیمت فروش این محصولات می باشند.

نکته ای که باید به آن توجه شود، برندهای مختلفی هستند که در بازار این محصولات را تولید و عرضه می کنند و قیمت های متفاوت این تولیدکنندگان باعث سردرگمی برخی از مشتریان شده است.

برخی از سیم و کابل های تلفن به صورت بدون فویل تولید می شوند که این گزینه ممکن است باعث ایجاد نویز در سیگنال های مخابراتی شده و کیفیت سیگنال های دریافتی را کاهش داده و همچنین بر روی سرعت اینترنت نیز تاثیر منفی داشته باشد. اما کابل های تلفن فویل دار می توانند گزینه مناسبی باشد برای مشتریانی که به دنبال بالا بردن کیفیت سیگنال های مخابراتی و همچنین سرعت اینترنت خود می باشند، به شمار رود و از این طریق اثرات نویز های محیطی بر روی سیگنال ها کاسته شود.

بازار سیم و کابل ایران با فروش برندهای معتبر تولید ایران که از بهترین سیم و کابل های منطقه می‌باشد تلاش کرده و ضمن ایجاد تنوع در برندها قیمت های متنوعی را به مشتریان ارائه نمایند.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی سیم تلفن مخابرات

آن دسته از سیم های تلفن که بیشتر در پروژه های گوناگون مخابرات مورد استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید