خانه / کابل آلومینیومی / قیمت کابل آلومینیومی و نحوه خرید آن

قیمت کابل آلومینیومی و نحوه خرید آن

قیمت کابل آلومینیومی اساسا یکی از جذابیتهای آن در زمان انتخاب و خرید است؛ لکن توجه به دیگر پارامترهای فنی و تجاری این محصول هم مفید خواهد بود.
هر چند تفاوت قیمتی که میان فلز آلومینیوم و مس به عنوان دو هادی پر مصرف در تولید کابلهای برق وجود دارد متغیر بوده و در برهه هایی افزایش یا کاهش یافته است؛ اما همواره نکته ای جذاب برای کاهش هزینه تمام شده پروژه های تامین برق محسوب شده است.

نسبت قیمت آلومینیوم به مس

نسبت قیمت آلومینیوم به مس

قیمت فلز آلومینیوم طی بازه های زمانی گوناگون در حدود ۱/۳ (یک سوم) قیمت مس بوده و هست.

انواع کابل آلومینیومی

فروش انواع کابل آلومینیومی

کابلهای آلومینیومی به سبب تفاوتهایی که در ساختارشان دارند، قیمتهای یکسانی نخواهد داشت. در اصل همین باعث می شود که وقتی از قیمت کابل آلومینیومی صحبت می کنیم حتما به انواع آن اشاره داشته باشیم. آلومینیوم در ساخت کابل قدرت فشار ضعیف و فشار متوسط و کابلهای هوایی (خودنگهدار) در همین دو سطوح ولتاژی به کار می رود. از این رو توجه به نوع کابل، سطح مرغوبیت ساخت آن، سایز و دیگر فراسنجهای فنی در هنگام اعلام یا پیشنهاد قیمت مهم تلقی می گردند.
به طور کلی هزینه های جانبی، شرایط محیطی هر پروژه و تمامی پارامترهای مکانیکی و الکتریکی موثر در طراحی خطوط کابلی برق باید در نظر گرفته شود و انتخاب کابل مناسب از این مسیر میسر خواهد شد. اینها نکاتی هستند که در دپارتمان فروش نامیرا کابل مورد توجه قرار می گیرند.

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

قیمت کابل آلومینیومی

قیمت کابلهای آلومینیومی مشابه همتای مسی آنها، بر پایه واحد طول (متر) تعیین و اعلام می شود. بدیهی است کابلی با سایز بالاتر قمیت بیشتری خواهد داشت و کابلهای فشار ضعیف ارزانتر از نوع فشار متوسط هستند.
با توجه به نوساناتی که در قیمت این محصولات وجود دارد و به منظور تناسب بخشی میان کمیت سفارش و قیمت پیشنهادی، نرخها به صورت اختصاصی و در متناسب با هر سفارش اعلام می گردند.

در خرید کابلهای برق آلومینیومی حتما به استاندارد بودن آن توجه کنید. کابلهای نامرغوب سرمایه و ایمنی شما را به خطر می اندازند.

منبع : نامیرا کابل

ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش کابل NA2XSEY

کابل NA2XSEY فشار متوسط آلومینیومی

کابل NA2XSEY همان کابل سه رشته آلومینیومی با عایق پلی اتیلن کراسلینک شده است که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید