خانه / کابل برق / قیمت کابل برق زمینی ۵۰+۹۵*۳

قیمت کابل برق زمینی ۵۰+۹۵*۳

کابل برق ۵۰+۹۵*۳ با توجه به ظرفیت جریانی اش کابلی نسبتا قوی در سطح ولتاژ فشار ضعیف است که امکان مدیریت قیمت با انتخاب نوع آلومینیومی آن وجود دارد.
مطلعید که گروهی از کابلهای زمینی برق با ولتاژ نامی ۰٫۶/۱ کیلو ولت به صورت سه رشته با یک سطح مقطع و رشته چهارم با سایزی تقریبا نصف آنها تولید و به کار گرفته می شوند. داشتن بخش محافظ و جنس هادی از انتخابهایی است که در مورد این کابل وجود دارد.
کابل برق ۵۰+۹۵*۳ چنانچه دارای هادی مسی باشد ظرفیت ماگزیمم جریان عبوری از آن برابر است با ۲۷۷ آمپر و اگر آلومینیومی باشد و در شرایط مشابه یعنی زمین ۱۵ درجه سلسیوس نصب گردد، بیشینه آمپر قابل گذر از آن عدد ۲۱۱ خواهد بود.
با در نظر گرفتن ظرفیت یاد شده و طول کابل می توان نسبت به انتخاب این سایز اقدام نمود. اگر محاسبات ما برای کابل برق سایز ۵۰+۹۵*۳ مسی را مناسب نشان داد؛ آن گاه می توان ۷۰+۱۵۰*۳ میلیمتر مربع آلومینیوم را به جای آن استفاده کرد. از طرفی کابل آلومینیوم با همین سایز (۵۰+۹۵*۳) می تواند جایگزین نوع مسی با رنج ۲۵+۵۰*۳ گردد.
موضوعی که درباره گزینه های انتخاب در پاراگراف نخست بیان شد، در قیمت کابل نیز بیشترین تاثیر را دارند. برنامه عرضه کننده برای اعمال تخفیف و برند شرکت تولید کننده کابل برق نیز در تفاوت قیمت اثرات خود را خواهند داشت.

منبع : www.wirecablemarket.com

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲ رشته سیلیکونی

قیمت کابل برق دو رشته

کابل برق دو رشته ای معمولا برای برق رسانی به مصرف کننده های تک فاز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید