خانه / سیم تلفن / لیست قیمت انواع سیم تلفن روکار

لیست قیمت انواع سیم تلفن روکار

بسیاری از پروژه های ساختمانی علاوه بر سیم و کابل های برق به دنبال خرید سیم و کابل های تلفن مخابراتی روکار و توکار می باشند که لیست قیمت این محصولات و همچنین برند های تولید کننده این نوع سیم و کابل های مخابراتی می تواند در تصمیم گیری برای خرید محصول مناسب به مشتریان کمک کند.

سیم و کابل های مخابراتی به صورت روکار و توکار یا اصطلاحا جهت کاربرد داخل و خارج ساختمان تولید می شوند که این محصولات در انواع ۲ زوج تا ۲۰۰ زوج در سایز های ۰٫۴، ۰٫۵ و ۰٫۶ تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

بدون تردید قیمت این محصولات به دلیل نوسانات زیادی که در جوزه سیم و کابل های مسی وجود دارد، باید به صورت آنی از بازار سیم و کابل ایران استعلام شود تا مشتریان بتوانند این محصولات را با اطمسنان خاطر بیشتری خریداری نمایند.

سیم های تلفن روکار یا خارج ساختمان به دلیل قرار داشتن در معرض نور خورشید لازم است با عایق مشکی خریداری شوند که در اصطلاح تولید کنندگان کابل، این محصولات با نام سیم و کابل های تلفن مشکی یا زمینی با مشخصه J2Y(ST)2Y شناسایی می شوند.

این مرکز فروش که به صورت تخصصی انواع سیم و کابل های مسی را تولید و عرضه می کند، کابل های مخابراتی را با برند های سیمیا، کرمان، رسانا و مازندران به بازار عرضه می کند.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی سیم تلفن مخابرات

آن دسته از سیم های تلفن که بیشتر در پروژه های گوناگون مخابرات مورد استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید