خانه / کابل فیبر نوری / مرکز خرید کابل فیبر نوری 24 کور

مرکز خرید کابل فیبر نوری 24 کور

از گذشته های دور برای انتقال اطلاعات و داده ها از روش های مختلفی استفاده می‌شد و تلاش های زیادی توسط اجداد ما انجام گرفته است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی این کار به سادگی با اختراع فیبر های نوری انجام می‌شود. در روند انتقال اطلاعات دو مقوله مهم وجود دارد و آن سرعت انتقال و حجم انتقال داده ها است و هر چه در محصولی سرعت و حجم اطلاعات فرستاده شده افزایش یابد، این محصول کاربرد بالاتری در صنایع مختلف خواهد داشت. در این مقاله ما می‌خواهیم یکی از بهترین روش های انتقال اطلاعات و داده ها یعنی همان کابل فیبر نوری 24 کور و بهترین مرکز فروش این محصول را به شما معرفی کنیم.

مرکز خرید کابل فیبر نوری 24 کور

مراحل تولید کابل فیبر نوری 24 کور

مراحل تولید کابل فیبر نوری 24 کور امروزه دیگر کابل های مسی و محصولاتی شبیه به آن ها جوابگوی انتقال حجم بالای اطلاعات نیستند و برای رفع این نیاز فیبر های نوری به بازار عرضه شدند تا حجم اطلاعات بیشتری را با سرعت بالاتر انتقال دهند.

فیبر یا تار نوری رشته ها و تار های بسیار باریک و بلند و ظریفی هستند که از جنس های مختلف سیلیکون یا همان سیلیکا و یا شیشه و پلاستیک ساخته شده و اطلاعات را به صورت پالس نوری در سطح سیلیکون انتقال می دهد.

فیبر نوری برای جابجایی و انتقال داده های مختلف مانند تصاویر، اصوات و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و به علت دارا بودن پهنای باند بالا می‌تواند این داده ها را با سرعت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه و حتی بالاتر انتقال دهد.

از مزیت های کابل فیبر نوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پهنای باند بسیار بالا نسبت به کابل های مسی 
  • سرعت بالاتر و تاخیر کمتر انتقال داده ها نسبت به صنایع ماهواره ای

این محصول در صنایع مختلف مانند مخابرات، پزشکی، نظامی و مسائل زیست محیطی کاربرد فراوانی دارد.

مشاوره فروش کابل فیبر نوری 24 کور

مشاوره فروش کابل فیبر نوری 24 کور همان طور که گفته شد کابل فیبر نوری کاربرد های فراوانی داشته و یک کابل در ابعاد کمتر از یک اینچ می‌تواند هزاران مکالمه صوتی و تصویری را انتقال دهد.

فیبر نوری به دو دسته تقسیم می‌شود:

  1. تک حالت یا همان single mode: معمولا داری قطر ۹ میکرومتر بوده و در آن از فناوری لیزر و تنها یک اشعه نور به صورت مستقیم و بدون شکست برای انتقال داده ها استفاده می‌شود و برای محصولات کابلی مانند تلویزیون و تلفن کابلی کاربرد دارد.
  2. چند حالت یا multi mode: اشعه یا همان سیگنال نوری می‌تواند در چند مسیر در درون کابل حرکت کند.

برای خرید کابل فیبر نوری 24 کور باید به مواردی در ساخت و کیفیت آن توجه کنید که معمولا در مشاوره فروش کابل های نوری این فروشگاه ذکر شده اند:

  • مقاومت در برابر نفوذ آب
  • قدرت کششی
  • مقاومت در برابر ضربه
  • انعطاف پذیری 
  • و…

این مرکز خرید کابل نوری یکی از بهترین برند های کابل فیبر نوری 24 کور را در اختیار شما قرار می‌دهد که با کیفیت و طول عمر بسیار بالا و دوام زیاد تولید می‌شود و شما می‌توانید در انواع صنایع متنوع از این محصول باکیفیت بهره ببرید.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید