خانه / سیم برق / مرکز فروش بهترین سیم مفتولی برق ارزان

مرکز فروش بهترین سیم مفتولی برق ارزان

سیم های افشان و مفتولی یکی از مهمترین سیم های برق فشار ضعیف می باشند که با استفاده در تاسیسات برقی مختلف از نیازهای اساسی بسیاری از مشتریان و تاسیسات مختلف بوده و لازم است توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شود.

این مرکز فروش با عرضه تخصصی انواع سیم های افشان و مفتولی در سایز های مختلف و پرمصرف تلاش کرده است با فروش مستقیم محصولات خود، قیمت های رقابتی را برای پروژه‌های بزرگ ایجاد نمایند.

پروژه های ساختمانی و همچنین تاسیسات برقی بزرگ در سراسر کشور برای استفاده از سیم و کابل های برق افشان و مفتولی خشک در سایز های متنوع می توانند، درخواست های خود را به واحد فروش این مجموعه ارائه نمایند و متناسب با نیاز آنها بهترین قیمت و پیشنهاد در اختیار آنها قرار گرفته و محصول خریداری شده توسط آنها در کمترین زمان ممکن در محل پروژه به آنها تحویل می شود.

امروزه برندهای مختلفی در ایران اقدام به تولید سیم های برق فشار ضعیف می نمایند که در میان آنها تنها چند برند شناخته شده وجود دارد و محصولات آنها از کیفیت لازم برای استفاده در پروژه ها برخوردار بوده و لازم است مشتریان برای خرید محصولات، از انواع برندها و همچنین قیمت های آنها آگاهی داشته باشند تا بتوانند گزینه مناسب را برای خرید محصولات خود انتخاب نمایید.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه سیم برق ساختمانی

فروشگاه سیم برق ساختمانی استاندارد

با زیاد شدن محصولات غیر استاندارد در حاشیه بازار، مشتریان به دنبال یک مرکز فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید