خانه / کابل برق / کارخانه کابل پروفی باس در تهران

کارخانه کابل پروفی باس در تهران

کابل پروفی باس یک نظم دهی برای ایجاد فیلد باس میدانی در فناوری ماشینی است. کابل پروفی باس سیستم های ماشینی و کنترلر ها را با دستگاه های میدانی غیر متمرکز مانند محرک ها، سنسور ها و رمز گذار ها پیوند می دهد. این شبکه ها داده را با استفاده از یک کابل تکی تبدیل می کند. در مطالب زیر قصد داریم شما را با کابل پروفی باس سیم  و انواع کابل پروفی باس آشنا می کنیم.

کارخانه کابل پروفی باس در تهران

انواع کابل پروفی باس را بشناسید

انواع کابل پروفی باس را بشناسید کابل های پروفی باس به سه دسته تقسیم می شوند که از نظر قابلیت و کارایی متفاوت هستند.از نظر قابلیت و کارایی به ترتیب به PA و DP و FMS می باشد .اما در کشور ما بیشتر از پروفی باس دی پی استفاده می شود. این نوع پروفی باس دارای ارتباط نیمه دو طرفه می باشد به طوری که به صورت هم زمان چندین وسیله می تواند به باس متصل شود ، ولی در آن واحد فقط می تواند یک فرستنده داشته باشد. روش انتقال سیگنال از نظر فیزیکی به صورت سطح ولتاژ تفاضلی بین دو سیم است.

وقتی صحبت از پروفی باس ها می شود از دو جهت آن را بررسی می کنیم. به طریق نرم افزاری که شامل بررسی پروتکل انتقال اطلاعات و روش های بسته بندی و خطایابی اطلاعات است و دریافت این پروتکل ها بین نود های مختلف بررسی می شود. روش دیگر بررسی سخت افزاری است به این طریق که پروتکل پروفی باس دی پی روی آن اجرا می شود مورد بررسی قرار می گیرد. سه نوع سخت افزار دارد.

در پروفی باس اف ام اس نجوه برقراری ارتباط با باس و نوع انتقال سیگنال دقیقا مشابه نوع دی پی است. به همین دلیل می توان به صورت هم زمان اف ام اس و دی پی را در یک شبکه قرار داد. معمولا  این پروفی در جایی که حجم اطلاعات بسیار بالا است و به پردازش اطلاعات نیاز دارد استفاده می شود. دسته ی بعد پروفی باس پی ای است. این مدل نمونه ی پیشرفته ی دی پی است. و تغذیه ی تجهیزات اتصال یافته به این شبکه به صورت مستقیم از طریق خط ارتباطی تامین می شود. به همین دلیل است که از ایمنی بالاتری برخوردار می باشد.

مرکز فروش کابل پروفی باس سیم

مرکز فروش کابل پروفی باس سیم  آیا از فواید و ویژگی های این محصول خبر دارید؟ برای خرید این محصول با  مرکز فروش کابل پروفی باس سیم تماس بگیرید یا از طریق سامانه ی اینترنتی این محصول با کیفیت و کم هزینه را سفارش دهید. به راحتی کابل پروفی باس در انواع و متراژ مورد نظرتان برای شما ارسال خواهد شد و در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲ رشته سیلیکونی

قیمت کابل برق دو رشته

کابل برق دو رشته ای معمولا برای برق رسانی به مصرف کننده های تک فاز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید