خانه / کابل برق / قیمت کابل برق ۴ در ۱۰

قیمت کابل برق ۴ در ۱۰

کابل ۴ در ۱۰ هم به صورت افشان و خشک تولید می شود و هم نوع آلومینیومی آن وجود دارد. بسته به این که کابل در کجا نصب خواهد شد و قصد عبور چه آمپری را در چه مسافتی داریم، نوع مناسب کابل برق ۱۰*۴ با قیمت مناسب به مشتریان پیشنهاد می شود.
متناسب با کاربرد هر کابل، تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها تعیین می شود. مثلا همین کابل ۴ در ۱۰ می تواند در تغذیه مصرف کننده های سه فاز و تکفاز به کار رود؛ چرا که دارای سه رشته برای فازها و یک رشته برای هادی نول است. در ادامه خواهیم دید که کابل ۱۰*۴ مسی و آلومینیومی توانایی عبور چه جریانی را در چه مسافتهایی با افت ولتاژ مجاز دارند.

کابل آلومینیومی زمینی

ظرفیت کابل ۴ در ۱۰

چون مقاومت اهمی کابل ۱۰*۴ مسی و آلومینیومی متفاوت است، ظرفیت آمپری آنها به منظور جلوگیری از افت ولتاژ یکسان نخواهد بود. در جدول زیر آمپراژ مناسب این دو نوع کابل را در متراژهای گوناگون ملاحظه می فرمایید :

ظرفیت کابل ۴ در ۱۰ ساختار کابل ۱۰*۴

  • رسانا : مس افشان، مس مفتولی، مس نیمه افشان و یا آلومینیوم
  • عایق : PVC یا XLPE
  • روکش میانی (در صورت وجود) : PVC
  • روکش نهایی : PVC

انتخاب کابل برق مناسب

با توجه به توان یا آمپری که از کابل برق عبور خواهد نمود و شرایط نصب کابل، می توان نوع مناسب را برگزید. مثلا همین جدول بالا نشان می دهد که آیا کابل ۴ در ۱۰ مسی یا آلومینیومی مناسب کار ما خواهد بود یا خیر. نکته دیگر استفاده از مشاوره برای انتخاب و خرید کابل است. در این مورد هم می توانید روی ما حساب کنید.

کابل مفتولی ۴ در ۱۰

قیمت کابل ۴ در ۱۰

هم اکنون اگر به این نتیجه رسیدید که کابل ۴ رشته با سطح مقطع ۱۰ میلیمتر مربع مناسب پروژه شماست؛ به آسانی برقراری یک ارتباط با تیم فروش می توانید از قیمت روز آن مطلع شده و خرید خود را نهایی کنید.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه کابل پروفی باس در تهران

کابل پروفی باس یک نظم دهی برای ایجاد فیلد باس میدانی در فناوری ماشینی است. کابل پروفی باس سیستم های ماشینی و کنترلر ها را با دستگاه های میدانی غیر متمرکز مانند

Call Now Buttonمشاوره و خرید