کابل تلفن 40 زوج مسی

کابل تلفن 40 زوج با هادیهای 0.5 و 0.6 میلیمتری مسی عرضه میگردد. مشخصات این کابلها را شامل مواردی مانند استاندارد ساخت و جنس اجزای کابل و ابعادشان، در ادامه مشاهده میفرمایید.

ساختار و اطلاعات فنی کابل 40 زوج

برای تولید کابل تلفن Indoor، به استاندارد های IEC 60189 و VDE 0815 استناد میگردد. کابل چهل زوج متشکل از 80 سیم مسی عایقدار است. این سیمها در دسته های دو تایی، کابل چهل زوج را میسازند.

هادیهای کابل به شکل تک مفتول هستند. قطر هر کدام از رشته های مسی کابل، 0.5 یا 0.6 میلیمتر خواهد بود. حداکثر مقاومت الکتریکی این رساناهای مسی، به ترتیب 97.8 و 67.9 اُهم/کیلومتر در دمای 20 C° است.

کابل تلفن 40 زوج

عایق رشته های کابل از جنس PVC YI1 یا PE با ضخامت اسمی 0.2 mm هستند. رنگبندی این عایقها بر مبنای استانداردهای مذکور خواهد بود. فویلی از پلی استر بر روی تمامی زوج سیمها قرار میگیرید. بر روی آن، یک فویل آلومینیوم/پلی استر با همپوشانی مناسب در نقش شیلد وجود دارد.

یک سیم مس قلع اندود بدون عایق در تماس با این فویل آلومینیومی خواهد بود. این سیم را با نام سیم ارت یا سیم تخلیه معرفی میکنند.

پوشش خارجی کابل نیز از آمیزه پی وی سی نوع YM1 به ضخامت نامی 1.2 mm است که از ویژگی بازدارندگی گسترش شعله برخوردار میباشد. این روکش به رنگ طوسی است.

میانگین قطر نهایی کابل تلفن 40 زوج 0.5 برابر با 13.3 میلیمتر و قطر خارجی کابل چهل زوج 0.6، برابر با 14.5 میلیمتر خواهد بود. با توجه به جنس عایق یاد شده، این کابلها را با کد J-Y(St)Y و J-2Y(St)Y میشناسند. بیشینه نیروی کشش قابل تحمل کابل در هنگام کابلکشی، 112 Kgf خواهد بود.

محدودۀ دمای کار کابل، 30- تا 70+ C° است. حداکثر ولتاژ مجاز کابل 300 ولت میباشد. این کابل برای خطوط تلفن، ارتباطات داخلی و تبادل دیتای آنالوگ و دیجیتال مناسب است. از این محصول نباید برای مدارهای قدرت و جریان بالا استفاده شود.

خرید کابل تلفن 40Pair

گروه همکاران ما خوشحال خواهند بود که بتوانند پیشنهادهایی درخور شما مشتریان گرامی، تقدیم نمایند. پس از دریافت سفارش یا استعلام قیمت از سوی مشتریان، اقدامات مربوط به پیشنهاد محصول صورت خواهد گرفت.

همانطور که ملاحظه فرمودید، فلز مجاز برای ساخت هادیهای کابل تلفن استاندارد، مس خالص است. در هر متر از کابل 0.6×2×40، نزدیک به 220 گرم مس وجود دارد. از این رو، نرخ روز مس نقشی تعیین کننده در قیمت کابل تلفن 40 زوج خواهد داشت.


من محمد دلگری و همکارانم در این گروه تجاری بر این باوریم که آگاهی، مقدمه ای ضروری برای انتخاب و خرید موفق است. به همین دلیل، تلاش میکنیم با سبکی متفاوت و به حد کافی از سیم و کابل ها بگوییم و بنویسیم و آموخته ها و تجاربمان را با مخاطبین گرامی به اشتراک بگذاریم. از مسیرهای ارتباطی زیر میتوانید برای مکالمه و مکاتبه با ما استفاده بفرمایید:

محمد دلگری