فروش کابل شبکه سبز رنگ

اگر به دنبال کابل شبکه سبز رنگ هستید، این مرکز فروش، انواع کابل Cat6 سبز را به همراه تضمین اصالت نام تجاری و گزارش تست فلوک ارائه مینماید.

اتصال به شبکه از مسیر سبز

کابل شبکه سبز

دلایل مختلفی میتواند برای اهمیت رنگ پوشش خارجی یک کابل مانند کابل Ethernet وجود داشته باشد؛ مثلاً:

  1. زون بندی کابلهای شبکه و تفکیک آنها از هم و از دیگر کابلها
  2. هماهنگ شدن رنگ کابل با رنگ دیگر تجهیزات مرتبط
  3. زیباسازی کابل کشی

بر این اساس و یا علل مشابه دیگر، برخی از مشتریان در زمان خرید و استعلام قیمت کابل LAN، تأکید بر رنگ خاصی دارند. در این بخش، گفت و گو پیرامون کابل شبکه سبز و درخواستهایی است که این رنگ را مورد توجه قرار میدهند.

انواع کابل شبکه سبز

گوناگونی کابلهای شبکه قابل تأمین که نقطه اشتراک آنها سبز رنگ بودن روکششان است، عبارتند از:

  1. Cat6 U/UTP یا کابل بدون فویل و شیلد با روکش پی وی سی
  2. Cat6 SF/UTP یا کابل با فویل و شیلد کلی و روکش PVC
  3. کابل Cat6 LSZH که از روکش کم دود و بدون هالوژن برخوردار است.

بسته بندی کابلهای بدون فویل و شیلد به صورت قرقره های 305 متری و بسته بندی کابلهای فویل و شیلد دار به شکل قرقره های 500 متری خواهد بود که هر دو داخل کارتن و به همراه گزارش تست فلوک ارائه میشوند.

تضمین اصالت کابل شبکه

یکی از دغدغه های مهم خریداران کابل نت، اصالت مارک یا برند آن است. تولید و فروش کابلهای شبکه با عناوین جعلی و تقلبی موجب شده مشتریانی که کیفیت ساخت و عملکرد کابل برایشان مهم است، در زمان انتخاب و خرید دچار تردید شوند.

این مجموعه با شناخت این نیاز و دغدغه، توجه خود را بر ارائه محصولاتی متمرکز نموده است که بتواند با اطمینان کامل اصالت برند و سطح کیفی آنها را تضمین کند و از فریب یا بازی با نامها، همواره به دور باشد.

خرید کابل شبکه سبز

کابل Cat6 SFTP

کابلهای شبکه معرفی شده با رسانای مس خالص و سایز واقعی و با رنگ روکش خارجی سبز به فروش میرسند. مشتریان میتوانند نسبت به ارسال تقاضای خود اقدام بفرمایند. در این مکالمات و مکاتبات، اطلاعات تکمیلی به آگاهی خریداران گرامی خواهد رسید.


من محمد دلگری و همکارانم در این گروه تجاری بر این باوریم که آگاهی، پیشنیازِ انتخاب و خرید موفق است. به همین دلیل، تلاش میکنیم با سبکی متفاوت و به حد کافی از سیم و کابل ها بگوییم و بنویسیم و آموخته ها و تجاربمان را با مخاطبین گرامی به اشتراک بگذاریم. از مسیرهای ارتباطی زیر میتوانید برای مکالمه و مکاتبه با ما استفاده بفرمایید:

محمد دلگری