خانه / کابل برق / کابل برق NYY در مرکز فروش جامع

کابل برق NYY در مرکز فروش جامع

کابل برق NYY عنوانی برای معرفی دسته ای از انواع کابل برق است. در جامع ترین مرکز فروش سیم و کابل ضمن معرفی این محصولات و کدهای مشابه NYY-O و NYY-J، راهی مطمئن، مستقیم و کم هزینه برای تهیه و خریدشان پیشنهاد می شود.
یک راه ساده و نظام مند برای شناسایی و دسته بندی سیم و کابلها، به کارگیری کد و شناسه است. معمولا این کدگذاری ها و اختصارنویسی ها مطابق با استانداردهای مرجع صورت می پذیرد. کوته نوشته NYY بر پایه همین موضوع ایجاد شده و همچنان به کار گرفته می شود.

کابل برق NYY

کابل برق NYY چیست ؟

برابر با استاندارد DIN VDE 0271 عبارت اختصاری NYY معرف کابل برق با رسانای مسی و عایق و روکشی از جنس PVC است. غالبا این کد برای معرفی کابلهای قدرت مسی با ولتاژ نامی ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت یا ۰٫۶/۱ کیلو ولت استفاده می شود. چنانچه در کد کابل تنها NYY ذکر شود به معنای کابل تک رشته (تک سیمه) خواهد بود و برای کابلهای چند رشته کوته نوشت NYY-O (بدون هادی محافظ) و NYY-J (با هادی محافظ) به کار می رود. پس به طور خلاصه :

  • حرف نخست : N معرف استاندارد VDE
  • حرف دوم : خالی برای رسانای مسی و A برای هادی آلومینیومی
  • حرف سوم : Y نشانگر عایق از جنس پی وی سی
  • حرف چهارم : Y معرف جنس روکش از پی وی سی

کابل قدرت مسی

کاربرد کابل برق NYY

کابل قدرت NYY معمولا با هادی چند مفتولی یا نیمه افشان تولید می شود؛ هرچند نوع افشان آن هم قابل عرضه هست. این کابل بیشتر به عنوان کابل اصلی تامین کننده برق واحدهای مسکونی، تجاری، صنعتی و غیره به کار می رود. کابل NYY را می توان داخل ساختمان یا درون ترانشه، کانال و سینی و یا فضای آزاد نصب نمود. چنانچه کابل در معرض آسیبهای فیزیکی و مکانیکی باشد، پیشنهاد می گردد از نوع زره دار این کابل (NYRY یا NYBY) استفاده شود.

کابل زمینی مسی

فروش انواع کابل NYY

دپارتمان فروش نامیرا کابل آمادگی خود را برای پیشنهاد و عرضه انواع کابل برق NYY اعلام می نماید. کابلهای قابل ارائه عبارتند از :

  • کابل تک رشته از سطح مقطع ۱۶ تا ۳۰۰ میلیمتر مربع با هادی چند مفتولی (خشک)
  • کابل چند رشته از سطح مقطع ۱۶ تا ۲۴۰ میلمتر مربع با رسانای تک مفتولی و چند مفتولی
  • کابل تک رشته افشان از سایز ۲۵ تا ۳۰۰ میلی متر مربع
  • کابل چند رشته افشان از سایز ۲۵ تا ۱۲۰ میلی متر مربع
  • کابل کنترل با هادی مفتولی یا نیمه افشان (NYY-J)

مابقی سایزها و سطح مقاطع به صورت سفارشی قابل تولید، تامین و فروش خواهند بود.

استفاده از مشاوره برای انتخاب کابل مناسب یک راهکار قابل اطمینان است. وقتی این مشاوره بدون نیاز به پرداخت مبلغی باشد، جذابیتش بیشتر هم می شود!
ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه کابل پروفی باس در تهران

کابل پروفی باس یک نظم دهی برای ایجاد فیلد باس میدانی در فناوری ماشینی است. کابل پروفی باس سیستم های ماشینی و کنترلر ها را با دستگاه های میدانی غیر متمرکز مانند

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید