خانه / کابل کنترل / بهترین پیشنهاد قیمت برای کابل کنترل شیلددار

بهترین پیشنهاد قیمت برای کابل کنترل شیلددار

کابل کنترل شیلددار با هادیهای افشان و ساختار منعطف تولید می شود. با توجه به سطح کیفی کابل های عرضه شده، قیمت آنها متناسب بوده و بهترین محصول مطابق با سفارش مشتری پیشنهاد می گردد.
هنگامی که میان آن چه مشتری به دنبال آن است و محصولی که پیشنهاد می شود تناسب و تطابق وجود داشته باشد، نکات باقی مانده به سادگی قابل حل خواهد بود. صحبت از بهترین قیمت هم بر همین اصل استوار است. تلاش بر این است که قیمت کابل کنترل پیشنهادی یک قیمت منطقی باشد. کمیت سفارش نیز از نکات موثر بر قیمت است و در پله های تعریف شده با افزایش متراژ کابل، شاهد کاهش قیمت برای خریدار خواهیم بود.

کابل کنترل شیلد دار

کابل کنترل شیلددار

شیلد در کابل کنترل شیلددار غالبا به شکل بافتی از مس ساده یا مس قلع اندود است. دلیل اصلی استفاده از شیلد در کابل کنترل، محافظت از آن در برابر امواج و میدانهای مغناطیسی می باشد. پس هر جا که شدت میدانهای مغناطیسی قابل توجه است یا کابل کنترل در مجاورت کابلهای برق است، استفاده از نوع شیلد دار توصیه می گردد. همان طور که می دانید امواج الکترومغناطیسی می توانند موجب تضعیف یا تحریف سیگنالهای عبوری از کابلهای کنترل شوند.

کابل کنترل شیلددار و نسوز

ساختار کابل کنترل شیلد دار

  • رسانا : مس نرم شده افشان یا کلاس ۵ برابر با استاندارد IEC 60228
  • جنس عایق : PVC، XLPE و SIR
  • جنس روکش میانی : پی وی سی یا سیلیکون رابر
  • شیلد : بافت مسی
  • جنس روکش نهایی : پی وی سی یا روکشهای بدون هالوژن و نسوز
  • ولتاژ نامی : ۳۰۰/۵۰۰ ولت

کابل کنترل شیلددار

تضمین اصالت برند و تناسب قیمت

کار اصلی ما به عنوان یک مجموعه تامین کننده کابل، فراهم نمودن فضا و شرایطیست که خریداران بتوانند کابل مورد نظر خود را با اطمینان انتخاب و تهیه نمایند. در همین راستا با تضمین اصالت برند کابل کنترل شیلددار عرضه شده و تناسب قیمت با سطح کیفی کابل، در خدمت مشتریان هستیم.

ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل کنترل زره دار

کابل کنترل زره دار محصولی برای شرایط سخت فیزیکی است و با ارائه آن تلاش …

Call Now Buttonتماس بگیرید