خانه / کابل مفتولی / فروش کابل خشک یا مفتولی مورد تایید

فروش کابل خشک یا مفتولی مورد تایید

فروش کابل خشک یا کابل مفتولی تمامی محصولات این گروه از کابلهای برق را پوشش می دهد. معرفی و عرضه محصولات استاندارد و تایید شده خواست بیشتر مشتریان ماست.
گاهی اصطلاحاتی که برای شناسایی انواع سیم و کابل به کار می رود و یا در لیستهای خرید و استعلام قیمت بیان می شود، متفاوت و متعدد هستند. مثلا ممکن است چند عبارت و چند واژه وجود داشته باشند که همه آنها به یک محصول اشاره دارند. کابل خشک، کابل میله ای، کابل مفتولی و کابل استخوانی تقریبا هم معنی و مترادف یکدیگرند و معرف یک نوع کابل هستند.
کابل مفتولی سبک

کابل خشک چیست ؟

این اصطلاح در دو معنا به کار می رود. مفهوم رایج اشاره به شکل و ساختار هادی کابل دارد. تمامی کابلهایی که دارای هادی تک مفتولی یا چند مفتولی (نیمه افشان) هستند با نام کابل خشک شناخته می شوند. چون انعطاف پذیری کابلهای مفتولی و نیمه افشان نسبت به کابلهای افشان کمتر است، اصطلاح خشک درباره آن استفاده می گردد.

کابل خشک زمینی

انواع کابل خشک برق

  • کابل مفتولی سبک (NYM، ۳۰۰/۵۰۰ v)
  • کابل مفتولی زمینی (NYY، ۶۰۰/۱۰۰۰ v)
  • کابل تک مفتولی مسی
  • کابل چند مفتولی مسی (نیمه افشان)
  • کابل چند مفتولی آلومینیومی زمینی (NAYY و NA2XY)
  • کابل با مقطع گرد
  • کابل با مقطع مثلثی (سکتور)

کابل خشک آلومینیومی

کابل مفتولی تایید شده

زمانی که از عبارت تایید شده در معرفی یک محصول استفاده می کنیم؛ دقیقا منظور و مقصود ما چیست؟
همان طور که می دانید، برای تمامی انواع کابل برق استانداردهای مرجع لازم الاجرا تعریف و تدوین شده است. یکی از نکاتی که موجب می شود کابل مفتولی را تایید شده بنامیم، دارا بودن گواهی معتبر استاندارد است. همچنین نتایج آزمایشها، تاییدیه های صادر شده از سمت شرکتها و سازمانهای معتبر و دیدگاه های کارشناسان و مشتریان حرفه ای در اطلاق یا عدم اطلاق واژه تایید شده برای یک کابل برق موثر هستند.

فروش کابل خشک

فروش کابل خشک

موضوع مهمی که در دپارتمان فروش بسیار مورد تاکید و توجه است، فراهم نمودن تمامی آن چیزهایی است که موجب شود بهترین پیشنهادها به مشتریان گرامی ارائه شود. در تامین و فروش کابل خشک نیز همین نکات صادق هستند.

انتخاب کابل تاییده شده و تامین کننده مورد اطمینان و در دسترس، تاثیر قابل توجهی بر حفظ ایمنی و سرمایه های مادی و معنوی کاربران و مشتریان دارد.
ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۳۵×۱ مفتولی زمینی

قیمت کابل ۳۵*۱ افشان و مفتولی

کابل ۳۵*۱ با هادی مسی افشان و مفتولی و تضمین کیفیت ساخت عرضه می گردد. …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید