خانه / کابل برق / کابل برق زمینی ، فروش مستقیم و فوری

کابل برق زمینی ، فروش مستقیم و فوری

کابل زمینی برق با تنوع ولتاژ نامی، جنس اجزای تشکیل دهنده و سایز طراحی و تولید می شود. کوتاه شدن زمان مابین ثبت سفارش و آماده شدن کابلهای برق زمینی، یکی از درخواستهای مشتریان بود که با طرح تحویل فوری به آن پاسخ داده می شود.
زمانی که کابلها در مرحله پیش از تولید قرار دارند و طراحی می شوند، یک نکته مهم توجه به شرایط محل نصب و بهره برداری از کابل است. زمانی که می گوییم کابل زمینی برق، یعنی صحبت از کابل برقی است که قابلیت نصب به صورت دفنی یا زیر زمینی را دارد.

کابل که مطابق شرایط محل نصب طراحی و پیشنهاد شود، عمر مفید طولانی خواهد داشت.

کابل زمینی فشار ضعیف

همه انواع کابل زمینی برق که ولتاژ نامی آنها تا ۱۰۰۰ ولت است، با عنوان کابل فشار ضعیف شناخته می شوند. کابل NYY یکی از رایج ترین انواع کابل برق زمینی فشار ضعیف است. این کابلها با تنوع زیر تولید و تحویل می گردند :

  • کابل زمینی مسی تک رشته و چند رشته
  • کابل زمینی آلومینیومی تک سیمه و چند سیمه
  • کابل زمینی مسی زره دار
  • کابل زمینی مسی قلع اندود نسوز

کابل زمینی فشار ضعیف زره دار

کابل زمینی فشار متوسط

کابلهایی هستند که در شبکه های زمینی فشار متوسط استفاده می شوند. ولتاژ اسمی این گروه از کابلهای برق زمینی عددی مابین ۱ تا ۳۵ کیلو ولت می باشد. گوناگونی این کابلها نیز شامل موارد زیر خواهد شد :

  • کابل زمینی مسی تک رشته و چند رشته ساده
  • کابل زمینی مسی آرموردار
  • کابل زمینی آلومینیومی تک رشته و چند رشته ساده
  • کابل زمینی آلومینیومی آرموردار

کابل زمینی فشار متوسط

 

کابل فشار قوی زمینی

کابلهایی با ولتاژ نامی ۶۳ تا ۴۰۰ کیلو ولت که برای نصب زمینی در خطوط انتقال برق استفاده می شوند. به دلیل این که کابلهای فشار قوی مقدار توان بسیار بالایی را تامین می کنند، در طراحی آنها نکات بیشتری مورد توجه قرار می گیرند. تنوع در این رده از کابل زمینی برق ناظر بر جنس هادی، عایق و روکش کابل و همین طور لایه ها و اجزای حفاظتی خواهد بود.

کابل زمینی فشار قوی

تامین و تحویل کابل زمینی برق

با پیش بینی امکان برقراری ارتباط آسان با واحد فروش و با ارائه خدمات مشاوره ای، تلاش نموده ایم فرآیند یا پروسه خرید انواع کابل زمینی برق تا جایی که ممکن است کوتاه و به دور از پیچیدگی باشد. همین طور کاهش زمان تحویل سفارشها مورد تاکید قرار گرفته تا بتوانیم از واژه تحویل فوری محصولات با مشتریانمان سخن بگوییم.

ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲ رشته سیلیکونی

قیمت کابل برق دو رشته

کابل برق دو رشته ای معمولا برای برق رسانی به مصرف کننده های تک فاز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید