کابل 1×2 افشان شیلد دار و بدون شیلد

کابل 1×2 افشان مسی در دو مدل بدون شیلد و شیلد دار با تضمین سازگاری با استاندارد و کیفیت ساخت ممتاز، مهیای ارسال برای مشتریان گرامیست.

کابل 2 در 1 افشان بدون شیلد

کابل 1*2

تولید این کابل بر مبنای استاندارد IEC 60227-5 و استاندارد ملی 5-607 صورت میپذیرد. ولتاژ نامی آن 300/500 ولت است و با کد NYMHY یا H05VV-F شناسایی میگردد.

در ساخت دو رسانای یک میلیمتر مربعی این کابل، از مس خالص قابل انعطاف کلاس 5 بر اساس IEC 60228 و INSO 3084 استفاده میشود. حداکثر مقاومت الکتریکی مجاز این هادیها در دمای 20 سلسیوس، 19.5 اُهم/کیلومتر است.

عایق کابل 1×2 از جنس PVC نوع D با ضخامت اسمی 0.6 میلیمتر است. رنگ عایق رشته ها مشکی و آبی یا قهوه ای و آبی میباشد. روکش خارجی کابل نیز از آمیزه ترموپلاستیک ST5 به رنگ مشکیست و ضخامت نامی آن 0.8 میلیمتر خواهد بود.

روکش این کابل از ویژگی Flame Retardant برخوردار است. میانگین قطر نهایی کابل، 6.7 میلیمتر میباشد. از این کابل میتوان هم برای کابل برق و هم کابل کنترل (فرمان) استفاده کرد. حداکثر جریان مجاز این کابل در هوای 30 درجه C برابر با 15 آمپر است.

بیشترین کاربرد کابل افشان با سایز 1*2 mm²، کابل رابط با بار مکانیکی متوسط برای وسایل الکتریکی خانگی، روشنایی، اداری و کارگاهی سبک است. حداکثر دمای مجاز این کابل، 70 C° میباشد. این کابل برای قرارگیری دائم در محیط باز و یا دفن مستقیم در زیر خاک، مناسب نیست.

کابل افشان شیلد دار 1×2

کابل شیلد دار 2 رشته

در ساخت نوع شیلد دار کابل دو در یک، به استانداردهای IEC 60227-7 و INSO 607-7 استناد میگردد. ولتاژ اسمی، کلاس و مشخصات هادی و نیز جنس و ضخامت عایق این کابل، همانند کابل بدون شیلد است.

اغلب از یک پوشش میانی از جنس نوار پلی استر در کابل افشان شیلددار استفاده میگردد. شیلد کابل، بافتی از سیمهای مسیست و پوشش 80 تا 85 درصدی را ایجاد میکند. چنین شیلدی میتواند تضمین کننده انتقال دیتا و سیگنالها بدون اعوجاج باشد.

روکش نهایی کابل از جنس آمیزه های متناسب PVC به رنگ طوسیست. ستبری نامی این روکش، 0.9 میلیمتر میباشد.

این سایز از کابل قابل انعطاف شیلد دار، یک کاربردهایی مانند مدارهای کنترل، اندازه گیری، تنظیم و تبادل صوت و داده های آنالوگ و دیجیتال دارد. این کابل مناسب استفاده در فضای داخل ساختمانهاست و نصب آن در فضای باز مجاز نیست.

کابل دو در یک از دیدگاه سایزبندی، یک رده بالاتر از کابل 0.75×2 و یک سایز کوچکتر از کابل 2 در 1.5 است.

خرید کابل 1*2 استاندارد

بسته بندی متداول کابل های 2 در 1، کلاف صد متریست. هر دو نوعِ بدون شیلد و شیلد دار این کابل، از برندهای معتبر و دارای پروانه کاربرد نشان ملی استاندارد و کد ده رقمی مرتبط با آن هستند.

برای خرید کابل 1×2، درخواست خرید را ارسال بفرمایید تا پیشنهاد قیمت تقدیم شما گردد. پس از تأیید سفارش، کابل برای شما ارسال میگردد.