بهترین کابل تلفن 200 زوج

کابل 200 زوج مسی فویلدار، مطابق استاندارد تولید میتواند برای کابل تلفن داخل ساختمانی، MDF و سیستمهای انتقال سیگنال و پردازش دیتا استفاده شود. اطلاعات بیشتر از ریزگان فنی این کابل را در ادامه ببینید.

مشخصات کابل 200 زوج

استاندارد بین المللی و چندین استاندارد ملی مانند کشورهای ایالات متحده، انگلستان و آلمان برای این گروه از کابلها وجود دارد. کابل دویست زوجی مناسب تلفن، ارتباطات صوتی و تصویری و سیستم پردازش دیتا که از سوی این مجموعه پیشنهاد و تحویل میگردد، طبق استانداردهای IEC 60189 و VDE 0815-2 طراحی و تولید میشود.

کابل تلفن 200 زوج 0.6 مسی طوسی

فلز مس خالص مفتولی با قطر 0.6 میلیمتر برای بخش رسانای این کابل انتخاب شده است. تعداد این مفتولها یا سیمهای مسی در این کابل، 200 زوج معادل 400 کُر میباشد.

جنس عایق کابل، PVC با رنگبندی منطبق بر استانداردهای مزبور است. ضخامت این نارسانا در کابل تلفن 200 زوج 0.6، برابر با 1.8 میلیمتر خواهد بود.

نواری از جنس پلی استر بر روی تمامی سیمها قرار میگیرد. در بخش بعدی، فویل آلومینیوم/پلی استر نقش شیلد استاتیک کابل را ایفاء مینماید. طرف آلومینیومی این فویل، در تماس با یک رشته سیم تخلیه بدون عایق از جنس مس قلع اندود خواهد بود.

بخش بیرونی و نهایی محصول، یک پوشش یا روکش پی وی سی نوع YM1 طوسی رنگ است که تمامی اجزای کابل را در بر میگیرد. این روکش بر اساس استاندارد IEC 60332-1/2 برای ویژگی Flame Retardant آزمایش میشود. خصوصیت بازدارنده گسترش شعله و خود خاموش شونده بودن، باعث میگردد در صورت پیشامد آتش سوزی، روکش کابل عاملی برای گسترش آتش نباشد.

میانگین قطر نهایی کابل 0.6×2×200، برابر با 30.4 میلیمتر خواهد بود. وزن خالص آن حدود 1.6 کیلوگرم در هر متر است. کابلی که با چنین ساختار و برای کاربردهای مذکور تولید میگردد، با کد J-Y(St)Y معرفی میشود. طول کابل در بسته بندی اصلی و بر روی قرقره، %5±1000 متر است.

فروش کابل تلفن دویست Pair

سخن از بهترین محصول که میشود، فراسنجهایی مانند کیفیت ساخت کالا و تجربه، تخصص، قدمت و برند شرکت تولید کننده آن، مطرح خواهند شد. ما هم بر اساس همین فاکتورها، بهترین کابل 200 زوج 0.6 مسی را مهیای تحویل به مشتریان ارجمند مینماییم.