سیم افشان نمره 4 برق و ارت

سیم افشان مسی نمره 4 با کاربرد سیم برق و سیم ارت که یکی از سایزهای پر کاربرد این گروه از محصولات است، از بهترین تولیدات مهیای تحویل میباشد.

مشخصات سیم افشان 4×1

این محصول، منطبق با استانداردهای IEC 60227-3 و INSO 607-3 تولید میگردد. بخش رسانای آن، مس خالص قابل انعطاف کلاس 5 بر اساس استانداردهای IEC 60228 و INSO 3084 است. سطح مقطع این هادی برابر با چهار میلیمتر مربع میباشد. حداکثر مقاومت الکتریکی DC مجاز این رسانا، 4.95 اُهم/کیلومتر خواهد بود.

پوشش عایقی سیم از جنس PVC نوع C با ستبری نامی 0.8 میلیمتر است. متریال انتخاب شده برای تولید عایق سیم، دارای ویژگی Flame Retardant بر اساس آزمون IEC 60332-1 خواهد بود.

میانگین قطر نهایی سیم 4 برابر با 4.3 میلیمتر است. کد این سیم در استاندارد اروپا: H07V-K، در استاندارد آلمان: NYAF و در استاندارد ایران: 02 (607) میباشد.

سیم افشان نمره 4

ولتاژ اسمی سیم افشان نمره 4، برابر با 450/750 ولت است. این سیم کاربردهای متنوع و مصارف عمومی دارد. سیمکشی تابلوها، مهمترین کاربرد آن به شمار میرود. در ایران، از سیمهای افشان برای سیمکشی ساختمانها نیز استفاده میشود.

رنگهای گوناگون را میتوان در ساخت عایق سیم برق نمره چهار به کار برد. قرمز، آبی، مشکی، زرد و قهوه ای از رنگهای رایج سیم برق هستند. همچنین سیم دو رنگ زرد و سبز مخصوص ارت سیستمهای الکتریکی و نیز سیم سبز برای اتصال زمین مدارهای ابزار دقیق و ذاتاً ایمن، ارائه میگردد.

حداکثر دمای مجاز رسانای سیم برق مسی 4*1، هفتاد C° است. بیشینه جریان مجاز این سیم در حالت نصب تا سه سیم در لوله و دمای هوای 30 درجه سلسیوس، 25 آمپر است.

در کنار سیم Cu/PVC، سیم افشان مس قلع اندود سایز 4 mm² با عایق مقاوم در برابر حرارت سیلیکون رابر به تنهایی یا با پوشش بافت فایبرگلاس مطابق استاندارد ملی 3-1926 نیز عرضه میگردد.

شکل بسته بندی رایج این محصولات، کلاف با پوشش فیلم پلاستیکی و طول سیم 0.5±100 متر است.

فروش سیم افشان نمره 4

مستحضرید که سیم و کابل های برق بایستی بر اساس استانداردهای لازم الاجرا، تولید و تست شوند. سازگاری با استانداردهای رسمی و کیفیت ساخت مطلوب سیمهای برق در کنار وایرینگ صحیح آنها، میتواند باعث تضمین ایمنی کاربران گردد.

انواع سیم برق 4 و سیم ارت سایز 4 افشان مسی، از تولیدات استاندارد، مرغوب و خوشنام، تقدیم مشتریان گرامی میگردند. پیشنهاد قیمت برای این محصولات در پاسخ به درخواست خرید، تقدیم خواهد شد.